anty facebook

Anty Facebook

Facebook jest wszędzie. Otacza nas ze wszystkich stron, nawet tu i teraz. Widzisz go na smartfonie i włączając laptopa, czujesz go gdy idziesz do pracy, szkoły bądź na zakupy. Myślami błądzisz po swoim profilu.

I nie możesz przestać.
To pułapka.

Sprzedajesz swój świat: sny, marzenia, pragnienia, skrywane myśli. Denuncjujesz swojego brata, siostrę, dziecko, rodziców a nawet psa. Twoje JA jest handlowane jak na bazarze. A Twoje życie nie jest już tylko Twoje. Tylko pozornie.

To świat, który postawiono Ci przed oczami, by przysłonić prawdę. Że jesteś niewolnikiem. Jak wszyscy inni stałeś się więźniem. W więzieniu, którego nie możesz poczuć ani dotknąć – więzieniu umysłu.

Nie od dziś słyszysz „pranie mózgu” pt: „jeśli Cię nie ma na Facebooku to nie istniejesz”. To kłamstwo, papka którą Cie karmią abyś poczuł się autystycznie, poczuł, że jesteś gorszego sortu, że jesteś nikim i niczym. Tak więc stapiasz się z bezmyślną masą w zbiorowej halucynacji, podłączasz się do ich wizji świata, zmanipulowanego i kontrolowanego – sterowanego „lajkami”.

Przepoczwarzasz się w leminga. A „Wielki Brat” patrzy!

Co im jeszcze oddasz?

Zastanów się!

My nie mamy facebooka i też istniejemy!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *