KONTAKT ›   RSS  Vimeo   
null
navigator

ANTY-FACEBOOKer

JEST NAS JUŻ   122
MANIFEST

Facebook jest wszędzie. Otacza nas ze wszystkich stron, nawet tu i teraz. Widzisz go na smartfonie i włączając laptopa, czujesz go gdy idziesz do pracy, szkoły bądź na zakupy. Myślami błądzisz po swoim profilu.

I nie możesz przestać.
To pułapka.

Sprzedajesz swój świat: sny, marzenia, pragnienia, skrywane myśli. Denuncjujesz swojego brata, siostrę, dziecko, rodziców a nawet psa. Twoje JA jest handlowane jak na bazarze. A Twoje życie nie jest już tylko Twoje. Tylko pozornie.

To świat, który postawiono Ci przed oczami, by przysłonić prawdę. Że jesteś niewolnikiem. Jak wszyscy inni stałeś się więźniem. W więzieniu, którego nie możesz poczuć ani dotknąć - więzieniu umysłu.

Nie od dziś słyszysz "pranie mózgu" pt: "jeśli Cię nie ma na Facebooku to nie istniejesz". To kłamstwo, papka którą Cie karmią abyś poczuł się autystycznie; poczuł, że jesteś nikim i niczym. Tak więc stapiasz się z bezmyślną masą w zbiorowej halucynacji, podłączasz się do ich wizji świata, zmanipulowanego i kontrolowanego - sterowanego "lajkami".

Przepoczwarzasz się w leminga. A "Wielki Brat" patrzy!

Co im jeszcze oddasz?

Zastanów się!

My nie mamy facebooka i też istniejemy!

Jeśli po przeczytaniu tego manifestu nadal uważasz, że to stek bzdur i paranoi to opuść to miejsce, zapomnij o tym, co tu przeczytała/eś i wróć do swojego "lajkowanego" pseudoistnienia.